Gdy przecieka dach w domu


Przeciekający dachy to problem setek rodzin mieszkających w całym kraju. Powód takiego stanu rzeczy może być wiele- porywiste wiatry i burze, które uszkodziły połać dachową, słabej jakości dachówki, które po kilku sezonach zwyczajnie odpadają, kiepskie wykonanie czy zwyczajnie starość. Na szczęście remont dachu można wykonać praktycznie o każdej porze roku, należy jedynie pamiętać o tym, aby wybrać sprzyjające warunki pogodowe bez opadów deszczu.Naprawa dachu niejednokrotnie jest dość skomplikowana i wymaga zaangażowania specjalnej ekipy fachowców znających się na swojej pracy. Niekiedy nawet drobne przecieki i mikrouszkodzenia połaci dachowej mogą spowodować tragiczne skutki. Dlatego im szybciej zlecimy remont dachu, tym lepiej i dla naszego bezpieczeństwa, i dla portfela. Jak uszczelnić przeciekający dach
.
Większość prac związanych z naprawą dachu z papy nie jest skomplikowana ani kosztowna. Niestety naprawa dachu wykonanego z blachy czy blachodachówki to już bardziej skomplikowany i kosztowny proces.
Pamiętajmy też o efekcie wizualnym miejscowych napraw dachu- jest to jedynie odroczenie całkowitego remontu, co dodatkowo wygląda nieestetycznie z zewnątrz. Warto więc od samego początku zastanowić się nad generalną naprawą całego poszycia dachowego.

Usługi budowlane: ATP-ELEWACJE.