Stadion Narodowy w Warszawie jest nowoczesnym i bardzo rozpoznawalnym miejscem. Posiada aż 58 500 siedzących miejsc na trybunach, rozświetlany dach i biało – czerwoną fasadę. To miejsce funkcjonuje od 2015 roku jako PGE Narodowy. Oficjalne otwarcie tego obiektu nastąpiło w styczniu 2012 roku. Jest to obiekt wielofunkcyjny z przeznaczeniem sportowym, został zbudowany w miejscu dawniej istniejącego Stadionu Dziesięciolecia. PGE Narodowy każdego roku przyciąga mnóstwo gości z zagranicy i z Polski.

Noclegi w pobliżu

Best Western https://www.bestwestern.pl/home/poradnik-podroznika/wydarzenia-kulturalne/stadion-narodowy jest siecią hoteli, które stanowią komfortową bazę noclegową. Szukając noclegów w pobliżu, warto rozważyć propozycję m. in. Best Western Hotel Felix oraz Best Western Hotel Portos, które znajdują się niedaleko i mają dobre połączenia komunikacyjne. Na Stadionie Narodowym często odbywają się różne widowiska, które przyciągają gości z wielu zakątków Polski i świata, dlatego skorzystanie z ofert tych hoteli jest bardzo komfortowe i korzystne. To luksusowe i eleganckie obiekty, które zapewniają wiele udogodnień i dodatkowych usług. Klienci są traktowani wyjątkowo i z zachowaniem najwyższej kultury i szacunku. Zarezerwowanie jednego noclegu lub kilku noclegów nie stanowi tu najmniejszego problemu – dostępne są pokoje jedno, dwu i trzyosobowe, a nawet apartamenty, które mają większą przestrzeń. Nawet osoby niepełnosprawne znajdą tutaj ofertę dla siebie – w trosce o ich dobro, w pokojach zamontowano poręcze i inne dodatkowe pomoce, które wpłyną na poziom ich zadowolenia i jak najlepszą obsługę.

Ciekawostki i wydarzenia na PGE Narodowym

Niewiele osób wie, że w tym miejscu można zorganizować różnorodne uroczystości, typu wesela, śluby, urodziny dzieci, konferencje i spotkania służbowe itp. Ten fakt z pewnością zaskoczył niejedną osobę. To miejsce jest zakorzenione w świadomości Polaków, a zorganizowanie tu uroczystości pozwala na przeżycie niezapomnianych wrażeń i zebranie wspomnień.
Jeśli chodzi o wydarzenia, które odbywają się na Stadionie, jest ich mnóstwo – od widowisk muzycznych i artystycznych, po sportowe i nie tylko. Zostają tutaj organizowane także targi i wystawy (np. Snow Expo), oraz wydarzenia specjalne. Na PGE Narodowym widownia bardzo często może podziwiać gwiazdy popkultury z całego świata. Ważnym wydarzeniem był np. koncert Eda Sheerana, który odbył się 11 sierpnia 2018 roku. Przyciągnął on rzesze fanów muzyki, a bilety wstępu na koncert rozeszły się w ekspresowym tempie.